Geri Dön

Öğrenciye çifte destek

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi öğrencilerinin final sınavları boyunca İZBAN Egekent çıkışından kampüse kadar olan yaklaşık bir kilometrelik yolu yürümemesi için çalışma başlattı.

Öğrenciye çifte destek

Başkan Gümrükçü, ayrıca soğuk havalarda öğrencilerin içini ısıtması için finaller boyunca üniversitede sıcak çorba dağıtımını sağladı. Katip Çelebi Üniversitesi ile birçok konuda işbirliği içinde olduklarını, birlikte birçok protokole imza attıklarını hatırlatan Başkan Gümrükçü şunları söyledi:

Ring seferleri başladı

“Rektörümüz Prof. Dr. Saffet Köse, akademisyenler ve öğrencilerle iyi bir iletişimimiz var. En büyük sorunların başında İZBAN Egekent Durağı ile kampüs arasındaki ulaşımın uzaklığı var. Durak probleminin çözümü için Büyükşehir Belediyesi ile çalışıyoruz. Şimdilik öğrencilerimizi özellikle final sınavları boyunca soğuk havalarda üşütmemek için durağın Balatçık Mahallesi çıkışı ile kampüs arasına ring seferleri koyduk. Sabah iki ve öğleden sonra iki saat gençlerimizi taşıyoruz.”

Rusya'nın İdlib'e saldırılarında ölü ve yaralılar varRusya'ya ait savaş uçaklarının İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'ne düzenlediği hava saldırılarında 3 sivil yaşamını yitirdi, en az 9 sivil yaralandı.
AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber