Geri Dön

Otelciler, istihdam desteği istiyor

Otelciler, istihdam desteği istiyor

İzmir Otelciler Odası Başkanı Mehmet Gönen, koronavirüs salgını nedeniyle zarar gören konaklama sektöründeki çalışanın korunması için istihdam desteği talebinde bulundu. Otellerin en önemli maliyet kaleminin başında personel giderlerinin geldiğini belirten Gönen, “Çalışanın korunması, yetişmiş insan gücünü kaybetmemek ve personeli korumak amacıyla 6 ay istihdam desteği sağlanmalıdır. Küçük ölçekli işletme esnafının, SGK ve vergilerinden altı ay muaf tutulması gerekir. En önemli sorunlarımızdan biri de kiracı olarak çalışan esnafımızın kiralarının ötelenmesidir. Sıfır faizli kredilere acil ihtiyacımız var” dedi.l İZMİR AA

Otomobiliyle gelip, sokak köpeklerine ateş açan saldırgan aranıyorBursa'da, otomobiliyle gelip tüfekle 1 sokak köpeğini öldüren, 2’sini de yaralayıp, kaçan saldırgan aranıyor.
Şeyma Subaşı, Guido Senia'yı evde traş ettiŞeyma Subaşı ve sevgilisi Guido Senia'nın karantina süresi doldu. Karantina sürecinde İstanbul'daki evinden dışarı çıkmayan Subaşı, sevgilisi Guido Senia’nın saç tıraşını kendisi yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber