Geri Dön

Otomasyonda hizmetin yeni adı: EBİTS

Otomasyonda hizmetin yeni adı: EBİTS

Genel koordinatörlüğünü Gafur Alişer’in yürüttüğü Anatolia Strateji İş Geliştirme Danışmanlığı, firmalara rehberlik yapıyor. İlk şubesini Narlıdere’de açan EBİTS, Karşıyaka, Bornova ve Gaziemir için de çalışmalarını sürdürüyor.

Otomasyon sektöründe 25 yıllık deneyimiyle tanınan, Genel Koordinatörlüğünü Gafur Alişer’in yürüttüğü Anatolia Strateji İş Geliştirme Danışmanlığı A.Ş., firmalara satış, pazarlama, otomasyon ve inovasyonda rehberlik yapıyor. Anatolia Strateji İş Geliştirme Danışmanlığı A.Ş.’nin portföyünde yer alan EBİTS, ilk şubesini Narlıdere’de hizmete açtı, Karşıyaka, Bornova ve Gaziemir şubelerinin kurulumu için de düğmeye bastı.

Üç önemli firmaya danışmanlık verdiklerini kaydeden Gafur Alişer, EBİTS’in teknik servis hizmetlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet üretmek için yola çıkıldığını kaydetti, “Hızlı, nitelikli ve kaliteli teknik servis hizmeti sunarak sektörde fark yaratacağız. 2019 yılı sonuna kadar Karşıyaka, Bornova ve Gaziemir şubeleri de faaliyete geçecek. 90’lı yıllardan sonra gelişen otomasyon çağının ciddi anlamda bakım hizmetlerine ihtiyacı var. Yeni ürünlerin takılması çare değil, mevcut ürün bakımının yapılması da çok önemli. EBİTS bu açığı kapatmak için kuruldu” diye konuştu.

Kaliteli teknik servis

Otomasyon sektöründe yıllardır en iyi hizmeti sunmaya çalıştıklarını vurgulayan Gafur Alişer, “Anatolia Strateji İş Geliştirme Danışmanlığı A.Ş. ile bu birikimi sektöre yansıtacağız. Bu süreç içinde kendimize ve müşterilerimize en doğru en nitelikli prensiplerle hizmet verme gayreti içinde olduk. Özellikle bir markayı marka yapan değerleri ve prensipleri olduğunu öğrendik. Ürün arızasının en doğru ve dürüst şekilde tespit edilerek en faydalı çözümü üretebilme ve en güvenilir bilgiyi paylaşmayı düstur edindik” dedi.

Bir telefonla 24 saat 365 gün ulaşılabilme ve servis hizmeti verebilme organizasyonları yaptıklarını dile getiren Alişer; nitelikli, güvenilir ve güler yüzlü bir hizmet için deneyimli ekipler oluşturuldu” ifadesini kullandı.

Gece gündüz demeden çalışıp 1 yılda yaptılar!Üniversite öğrencisi 35 gencin gece gündüz demeden çalışarak fiber karbondan yaptıkları ‘Gece Gündüz’ isimli yarış arabası, görenlerin ilgi odağı oldu. 2 saatlik şarjla 200 kilometre gidebilen 110 kilogram ağırlığındaki aracın saatteki hızı 124 kilometreye kadar çıkabiliyor.
Hamile eşi aşerince bakın ne yaptıBursa’nın İnegöl İlçesinde aşeren hamile işi için bahçeden elma koparan genç elmanın parasını ağaca astı. Aylar sonra parayı bulan bahçe sahibi notu okuyunca duygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber