Geri Dön

Pargalı Hamamı açılıyor

Pargalı İbrahim Paşa tarafından yaptırılan, Tarihi Çeşme Hamamı, restorasyon çalışmalarının sona ermesiyle birlikte hizmete açılıyor.

Pargalı Hamamı açılıyor

SİT Kurulu’ndan oturma raporlarını aldıklarını dile getiren Başkan Ekrem Oran, “İlçemizdeki tek hamam olma özelliğini taşıyan ve yıllardır açılamayan hamam, artık hem esnafımıza can suyu olacak hem de bölgeye canlılık katacak. Çeşme’nin tarihi değerlerine sahip çıkmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Kapatmayacağız' deyip ekledi: Bugün 30 bini bulabilir!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milletvekilleriyle buluşma toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sınıra yürüyen mültecileri hatırlatarak, "Ne dedik aylar önce? 'Eğer bu böyle giderse biz kapıları açmak zorunda kalacağız.' Rahatsız oldular. İnanmadılar bizim bu söylediğimize. Biz de dün ne yaptık? Kapıları açtık. Şimdi bu sabah itibarıyla yaklaşık 18 bin oldu kapıları zorlayıp geçenler. Ama bugün herhalde 25 bin-30 bini bulabilir. Bu kapıları bundan sonraki süreçte de kapatmayacağız." ifadelerini kullandı.
28 Şubat 2020 Magazin Haberleriİşte magazin gündeminin öne çıkan gelişmeleri...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber