Geri Dön

Projeler için koştu!

Projeler için koştu!

Bergama’nın kronik sorunlarını çözmek ve yeni projelere hız katmak için İzmir’e gelen Başkan Koştu, bir günde 5 ayrı görüşmede bulundu.

BAŞTA bozuk yolları olmak üzere yıllardır bekleyen birçok problemin çözümü için yoğun mesai harcayan Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu’nun kurum ve kuruluşlarla yaptığı görüşme trafiği devam ediyor. İzmir’de yoğun mesai harcayan Koştu’nun mesaisi, Bergama Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı ile birlikte İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’le yaptıkları görüşme ile başladı. Ardından DSİ 2. Bölge Müdürü Birol Çınar ile bir araya gelen Koştu, Karayolları 2. Bölge Müdürü Arif Çobanoğlu ve Vakıflar Bölge Müdürü Muzaffer Ataseven’le de projeleri masaya yatırdı.  Başkan Koştu, “İşbirliği içerisinde çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Vaka sayısı 3’te 1 düştü

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, beraberindeki heyetle birlikte kentin işlek yerlerinden Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde tek tek esnafı ziyaret edip, virüse yönelik alınan önlemlerin uygulanıp uygulanmadığını denetledi. Masalarında dezenfektan bulunmayan işletmeleri uyaran vatandaşlara da maske taktıran  Vali Köşger, “Geçen haftaya göre, son 3 günlük vaka rakamlarında 3’te 1 oranında düşüş var” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber