Geri Dön

Radisson çocukları ağırlıyor

Çeşme’de Radisson Blu Resort&Spa, yarıyıl tatilinde çocuklar için düzenlediği cupcake atölyesi ve animasyon etkinlikleriyle ailelerin ilgi odağı oluyor.

Radisson çocukları ağırlıyor

Çeşme’de Radisson Blu Resort&Spa, yarıyıl tatilinde çocuklar için düzenlediği cupcake atölyesi ve animasyon etkinlikleriyle ailelerin ilgi odağı oluyor. Tatil boyunca çocuklara özel atölye ve animasyon etkinlikleri düzenlediklerini belirten yetkililer, “Çocukların ikinci yarıyıla daha zinde bir şekilde girebilmesi için katkıda bulunmaya çalışıyoruz” dedi.

Ünlü oyuncu karantinada 'sinir krizi' geçirdiOyuncu Naomi Watts, 'elektrikli süpürgesi, bulaşık makinesi ve yazıcısı bozulduğu' için sosyal medya hesabından sessiz çığlık attığı bir görüntü paylaştı. Ünlü yıldızın takipçileri ise görüntüye tepki gösterdi.
Polis sirenini duyunca dünyaları şaştıAntalya'da evlerinin önünde kaykay yapan iki genç, polis aracı sirenini duyunca sokaktan eve kaçtı. Görüntüyü çeken baba, o anları kameraya kaydederken çocukların düşmesiyle kahkahaya boğuldu. Ve o anları sosyal medya hesaplarında paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber