Geri Dön

Rahvan atları, Çaylı’da koştu

Ödemiş’in Çaylı Mahallesi’nde, 34. Rahvan At Yarışları nefesleri kesti. Yarışları Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, İncirliova Belediye Başkanı ve aynı zamanda Türkiye Deve Güreşleri Federasyonu Başkanı olan Aytekin Kaya, Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükmeral, Belediye Başkan Yardımcısı Özay Kaptan, siyasi partilerin ilçe başkanları ve temsilcileri, belediye meclisi üyeleri, oda başkanları ve çok sayıda vatandaş takip etti.

Rahvan atları, Çaylı’da koştu

Çaylı Mahalle Muhtarı İsmail Güçlü, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’e yarışlara sunduğu katkılardan dolayı plaket ve isminin yer aldığı poşu hediye etti.
Eriş, “Ödemiş bizim evimiz, biz büyük bir aileyiz. Bu etkinlikleri kent merkezimizin yanı sıra 99 mahallemizde de yaşatacağız” dedi.

Karaman'da hemşirelik öğrencisi genç kız, çeteye sahte reçete düzenliyormuşKaraman'da polisin suç şebekesine yönelik düzenlediği operasyonda gözaltına alınan 3'ü kadın, 14 kişi, adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden hemşirelik öğrencisi Rumeysa B.’nin düzenlediği sahte reçeteyle, kırmızı reçeteli ilaç alınmasını sağladığı öne sürüldü. Şebekenin uyuşturucu satıcılığından sahte paraya, hırsızlıktan resmi belgede sahteciliğe kadar birçok organize suç işlediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber