Geri Dön

Romanlara hep sahip çıktı

AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’le birlikte sel baskını tehlikesi yaşayan Çaybaşı bölgesinde ve Fetrek Çayı Islah Projesi alanında incelemelerde bulundu.

Romanlara hep sahip çıktı

AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’le birlikte sel baskını tehlikesi yaşayan Çaybaşı bölgesinde ve Fetrek Çayı Islah Projesi alanında incelemelerde bulundu. Torbalı ilçesi, Karakuyu ve Çaybaşı mahallelerinin taşkınlardan korunması amacıyla gerçekleştirilen proje, rekor düzeydeki yağışlarda, ilçeyi çok büyük bir felaketten korudu. Projenin 2. etabı için de hazırlıkların yapıldığını söyleyen Başkan Görmez, “Roman vatandaşın yaşadığı bölgeleri Torbalı’nın diğer kısımlarından ayrı değerlendirmedik. 5 yıllık görev süremiz boyunca kapımız sizlere her zaman açık oldu. Bundan sonra da öyle olacak” dedi.

Sonuç değişmeyecek

Türkiye’nin hemen her bölgesindeki roman mahallelerini gezdiğini belirten Bekle de, “Şunu samimiyetle söylüyorum ki Torbalı’daroman vatandaşın derdiyle dertlenen, hizmetleriyle sahip çıkan çok değerli bir belediye başkanımız var. Sizlerin desteği ile 2014’te olduğu gibi 31 Mart’ta da sandıktan bir kez daha Adnan Yaşar Görmez’in çıkacağına eminim” diye konuştu.

Karantinadan kaçmak için 'levha' kılığına girdiCorona virüs salgını nedeniyle sokağa çıkma yasağının ilan edildiği Yunanistan'da ilginç bir olay yaşandı. Başkent Atina sokağında gece saatlerinde bir kişi, sokağa çıkma yasağı nedeniyle polise yakalanmamak için levha kılığına girdi. O anlar ise amatör kameraya an be an kaydedildi.
Dr. Mehmet Öz'ün çok konuşulan TikTok videosuDünyaca ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz, bu kez sosyal medyanın gündemine oturan TikTok videosuyla karşımıza çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber