Geri Dön

Şehrin yakınında doğanın koynunda

Bir Güven Erbek İnşaat yatırımı olan Nif-Erbek Villa Projesi, Nif Dağı eteklerinde devam ediyor. Kentten kopamayan ancak doğanın esintileriyle baş başa kalmak isteyenlerin yeni yaşam adresi Niferbek Bornova şehir merkezine sadece 15 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Şehrin yakınında doğanın koynunda

9 yıl önce ailesiyle birlikte burada yaşama kararı alan ve Çiniliköy’e yerleşen Güven Erbek, beş yıl önce satın aldığı arazi üzerine yeni bir yaşam alanı inşa ederek kendisine yeni komşular kazandırmayı arzuluyor. Çiniliköy’ün mükemmel doğası ile hayata dokunuşlarının değiştiğini, sahip oldukları ve arzu ettikleri hobileriyle yaşam alanının iç içe geçmesiyle aldığı keyfi komşularıyla da paylaşmak adına yola çıktığını söyleyen Erbek; Şehrin yüklediği streslerden arındıran kuş cıvıltıları, ağaçlardaki sincaplar ve çam kokuları arasında bir yaşam alanı inşa ettiklerini dile getirdi. Güven Erbek, ayrıca projeyle ilgilenen tüm İzmirlileri 5 Mayıs’ta proje alanında yapacakları tanıtım etkinliğine davet etti.

Farklı olanaklar

Ormanın hemen yanında 100 dönümlük konut alanında kurulu proje, 4 farklı tipte olmak üzere toplam 72 villadan oluşuyor. 4 farklı tipteolan villalar, 600 ile 2.200 metrekare arasında, bahçe alanlı bağımsız arsalar üzerine inşa edilmiş. Müşterek kullanım alanlarında 2 tenis kortu, 1 basketbol sahası, açık yetişkin yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna ve kafe bulunuyor. Site içinde bisiklet ve paten kullananlar için özel alanlar ve yollar inşa edilmiş. Çevresini saran ormanla iç içe uyumlu peyzaj düzenlemeleri dikkat çekiyor.

Sivas Millet Bahçesi yarın açılıyorSivas Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve Anadolu'nun en büyüğü olarak nitelendirilen Millet Bahçesi 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında yarın hizmete açılacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber