Geri Dön

‘Seni karşılıksız seviyoruz’

‘Seni karşılıksız seviyoruz’

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Germencik Pazarı’nı ziyaret etti; pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti.

Esnafa hayırlı işler dileyen Çerçioğlu’na, vatandaşlar ve pazarcı esnafı ilgi gösterdi. Başkan’ı daha önceden tanıyan 90 yaşındaki Mehmet Sakin, Topuklu Efe’yi saçından tuttu, “Nerde kaldın kızım, seni bekliyoz” dedi. Pazar ziyaretinde Başkan Çerçioğlu’na CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP Germencik Belediye Başkan adayı Fuat Öndeş ve CHP Germencik İlçe Başkanı Salih Çavuş da eşlik etti.

Başkan Çerçioğlu, bir vatandaşın “Başkanım, seni karşılıksız seviyoruz” sözlerine teşekkür etti, “Sevginize layık olacağız” dedi.

Denizlerimizdeki yeni tehlike: Aslan balığıMuğla'nın Marmaris, Bodrum, Fethiye ve Datça açıklarında uzmanların zehirli ve istilacı türler olarak belirttiği balon balığından sonra aslan balığının da sıklıkla görülmesi tedirginlik yarattı. Marmaris Çevrecileri Derneği Başkanı Ahmet Kutengin, "Marmaris kıyı ve açıklarında ciddi zehirli tür istilası var" dedi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber