Geri Dön

Siyasette kadın vurgusu

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD), aylık üye yemeğinde Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’i ağırladı.

Siyasette kadın vurgusu

Kadın belediye başkanını ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirten İZİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Huriye Serter, siyasete kadının elinin değdiğini söyledi. Serter, “Siyasette kadının var olması belediyelerin yaptığı projeleri de etkiliyor” dedi.

Selçuk Efes’te engelsiz bir yaşam gerçekleştirmek için projeler yürüttüklerini ve yeni projelerle vatandaşlarının karşısına çıkacaklarını kaydeden Sengel de, “İlçemizi kadınlarımızla birlikte yönetiyoruz. Kadınlarımızın iş yaşamından uzaklaşmaması için kreşlere çok önem veriyoruz. Mesela tarım işçilerinin sabah altıda çocuklarını bırakabileceği bir kreşimiz var” diye konuştu.

Polis havadan helikopterle uyardı: Evde kal AdanaAdana'da polis, corona virüs salgını için alınan önlemler kapsamında, helikopterlerle vatandaşlara anons yaparak, "Kendi sağlığınız ve çevrenizdekilerin sağlığı için evinizde kalın. 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşların sokağa çıkması yasaklanmıştır" uyarısında bulundu.
Deve şakası arkadaşının aklını başından aldıBirleşik Arap Emirlikleri'nde aç kalan develer yoldan geçen araçları durdurdu. Araçta bulunanlar ise develere ekmek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber