Geri Dön

Sokaklar ıhlamur kokacak

Sokaklar ıhlamur kokacak

Bornova Belediyesi, ilçenin dört bir yanını manolyadan akasyaya, ıhlamurdan turunca birbirinden güzel ağaçlarla renklendiriyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kasım, aralık ve ocak olmak üzere üç ayda 3 bin fidanın dikimini gerçekleştirdi. Mart ayı sonunda kadar bu sayı 5 bine çıkarılacak. Yıllardır yeşil renginin Bornova ile özdeşleştiğini belirten Başkan Mustafa İduğ, “Plansız şehirleşme ağaç varlığımızı olumsuz yönde etkilemiş, ağaç sayısı hızla düşmüştü. Biz bunu geri çevireceğiz. Bornova çocukluğumuzdaki gibi ıhlamur kokacak” dedi.

Rezalet! Bir grup genç otelde parti düzenleyip... Yer: İzmirİzmir'in Konak ilçesinde bulunan bir otelde, parti düzenleyen gençler bu görüntüleri sosyal medyada paylaşınca harekete geçen ekipler, otele baskın düzenledi. Hem otel sahibine hem de parti yapan gençlere işlem yapıldı.
Cüneyt Özdemir'in Şeyma Subaşı'na verdiği cevap olay yarattıSosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, gazeteci Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına konuk oldu. Subaşı'nın İbiza daveti üzerine Özdemir, "Ben İbiza'ya gitmeye başladığımda sen lise 2'de felandın sanırım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber