Geri Dön
Ege‘Sözümüzü tutuyoruz’

‘Sözümüzü tutuyoruz’

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Yüzüncü Yıla Yüz Proje” vaatleri arasında yer alan Akçaköy Düğün ve Çok Amaçlı Salonu için çalışmalarını sürdürüyor.

‘Sözümüzü tutuyoruz’

İki katlı inşa edilen projenin kaba inşaatı tamamlandı. Öceliklerinin yerinde kalkınma olduğunu söyleyen Başkan Çerçi,  “Akçaköy Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımıza verdiğimiz sözü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 312 metrekareden oluşan düğün salonu ve 190 metrekareden oluşan muhtarlık ofisi, genç odası ve kahvehane bulunuyor. Ayrıca bölgede yaşayan üreticimizin ürettiği Antep fıstıklarını kavlayabileceği 60 metrekarelik bir alan da inşa ediyoruz. Projemiz bittiğinde bölgedeki Antep fıstığı üretimine katkı sağlamış olacağız” dedi.

Farklı festival

Yunusemre Belediyesi, Cadde Manisa Modifiye Araçlar Derneği işbirliği ile Ortaköy Mesire Alanı modifiye araç tutkunlarını konuk etti. 7’den 70’e modifiye tutkunlarının yoğun ilgi gösterdiği 4. Cadde Manisa Tuning Fest 2022’de yaklaşık bin 600 otomobil Avrupa Güzellik, Ticari Güzellik, Tofaş Güzellik ve Desibel kategorilerinde yarıştı. Alana girişin ücretsiz olduğu organizasyona katılım yoğun oldu.