Geri Dön

TAKEV’de derse dev ‘tatlı’ ile başlangıç

TAKEV Özel İlköğretim Okulu’nda 2012-2013 eğitim öğretim yılı başladı. Okula başlayan miniklerin yüzü bir Alman geleneği olan dev şeker külahlarıyla karşılanınca güldü

TAKEV’de derse dev ‘tatlı’ ile başlangıç

Şeker külahlarını öğrencilere dağıtan Kurucu Temsilcisi Nur Yaraş, “öğrencilerim hayatlarının en önemli dönemine şeker gibi bir başlangıç yapsın istiyoruz. Aramıza katılan yeni TAKEV’lilerin de, tıpkı mezun ettiğimiz ve dünyanın sayılı üniversitelerine uğurladığımız mezun TAKEV’liler gibi bu çatı altında birer dünya vatandaşı olarak yetişeceklerinin sözünü veriyoruz” dedi.

İstanbul çıkışı kapatıldı! Polis denetim gerçekleştiriyorİçişleri Bakanlığı'nın genelgesiyle İstanbul ile birlikte 29 büyükşehir ve akciğer hastalığının en fazla görüldüğü Zonguldak'ın giriş ve çıkışları kapatıldı. Megakent İstanbul'a 00.00 itibariyle araçlar, genelgede istenilen belgeleri göstermek zoruyla şehre girebilirken genelgeye aykırı olan otomobiller il sınırından geri çevrildi. Gece boyunca devam eden denetimlerin sabahın ilk saatlerinde de sürdü.
4 Nisan 2020 Magazin Haberleri Bülteni4 Nisan 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber