Geri Dön

Tek çatı altında tanı ve tedavi

HİZMETE açtığı onkoloji merkeziyle beyin tümörlerinin ışın tedavisinde kullanılan gamma knife cihazını devreye sokan Kent Hastanesi, tüm beyin hastalıklarının tanı ve tedavilerini aynı çatı altında toplamış oldu.

Tek çatı altında tanı ve tedavi

HİZMETE açtığı onkoloji merkeziyle beyin tümörlerinin ışın tedavisinde kullanılan gamma knife cihazını devreye sokan Kent Hastanesi, tüm beyin hastalıklarının tanı ve tedavilerini aynı çatı altında toplamış oldu. Kent Onkoloji Merkezi ile beyin hastalıklarının tanı ve tedavi hizmetlerinde fark yarattıklarını belirten Kent Sağlık Grubu CEO’su Dr. Ruşen Yıldırım, “Beyin tümörlerinin tedavisinde değişen süreçlerde beyin cerrahı, medikal ve radyasyon onkoloğun yanı sıra sadece beyin kanserlerinde kullanılan bir ışınlama cihazı olan gamma knife’a ihtiyaç duyuluyor. Beyin hastalıklarının ilaç, cerrahi, girişimsel ve ışın tedavisi yöntemlerinin tümünü uygularken, bu hizmetlere tek çatı altında ulaşabilmek hastalara müthiş konfor sağlıyor. Hedefimiz özellikle beyin kanserlerinde Türkiye’nin referans merkezi olmak” diye konuştu. 

Bahadır Barajı'nda çatlama meydana geldi; su boşaltılıyor!Uşak'ın Banaz ilçesindeki Bahadır köyündeki Bahadır Barajı'nın alt bölgesinde oluşan çatlaklar nedeniyle meydana gelen su sızıntısı bölgede paniğe neden olurken, Devlet Su İşleri (DSİ) yetkililerince dün geceden itibaren barajdaki suyun kontrollü bir şekilde vana odasından dereye boşaltılmasına başlandı. DSİ yetkilileri, barajdaki su seviyesinin sızıntı seviyesine kadar indirildiğini açıkladı. Ancak bölgede yoğun yağmur yağışı nedeniyle seviyenin tekrar yükselmesi bekleniyor.
Annesi ölen keçiye köpek sahip çıktıBursa'da bir haftalıkken annesi ölen keçiye köpek sahip çıktı. Yavru keçi, köpeği emiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber