Geri Dön

The Magnets ikinci oldu

Gaziemir Rota Anadolu Lisesi, Torbalı Belediyesi’nin düzenlediği liselerarası müzik yarışmasında 54 grup arasından ikinci seçildi

The Magnets ikinci oldu

Torbalı Belediyesi’nin düzenlediği liselerarası müzik yarışmasında Gaziemir Rota Anadolu Lisesi müzik grubu The Magnets, 50 okul 54 grup arasından ikinci seçildi.

Gururlandırdılar

Müzik öğretmeni Bilge Aykut yönetiminde sergiledikleri performanslarıyla grup üyeleri büyük beğeni topladı.

Ali Özsoy, Doruk Erol, Elis Aydın, Ege Batmaz, Zeyneğ Ozcan ve Ali Baran Deniz başarılarıyla okullarını gurulandırdı. Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Cüneyt Şenoğul, “Müzik grubumuz The Magnets’i aldıkları dereceden dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Okulumuz eğitimde sporda oluduğu gibi sanattada çeşitli başarılara imza atmaya devam ediyor” ifadesini kullandı.

 

Bu görüntüler İstanbul'dan... Corona kuyruğu!İstanbul'un giriş ve çıkışında yapılan corona virüs denetimi nedeniyle Tuzla ve Silivri'de kilometrelerce kuyruk oluştu. Tuzla'da oluşan kuyruk havadan da görüntülendi.
İlçeye inen dağ keçilerini görüntüledi, sözleri gülümsettiERZİNCAN'ın Kemaliye ilçesinde, koronavirüs nedeniyle vatandaşların evlerinde kalmasının ardından dağ keçileri ilçe yakınlarına kadar indi. Rehber ve fotoğrafçı Şevket Gültekin ilçeye inen dağ keçilerini görüntüledi. Gültekin'in dağ keçilerine seslenmesi gülümsetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber