Geri Dön

“Torbalı’yı geri kazanacağız”

CHP’nin Torbalı Belediye Başkan adayı İsmail Uygur, partililer ve vatandaşla buluşup tebrikleri kabul etti.

“Torbalı’yı geri kazanacağız”

CHP’nin Torbalı Belediye Başkan adayı İsmail Uygur, partililer ve vatandaşla buluşup tebrikleri kabul etti. Torbalı’nın artık küçük bir kasaba olmadığını, Anadolu’daki bir çok ilden daha büyük olduğunu belirten Uygur, “Sokak sokak, ev ev gezeceğiz. Herkes üzerine düşeni yapacak, canla başla çalışacak ve seçimi kazanacağız. Yerel yönetimi geri alacak, borçları temizleyecek ve ilçemize refah, bolluk, bereket getireceğiz” diye konuştu.

Corona virüse karşı robot devrede...Corona virüs salgını sürecinde sağlık çalışanları hem tanı koyarken hem de hastaların tedavini yaparken sürekli hastalarla temas ediyorlar. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hastalara yemek, su ve ilaç servisi yapan robotun testi yapıldı. Robot bugünden itibaren bu serviste aktif olarak çalışmaya başladı.
Büşra Pekin: Sen hangi karantina karakterisin?Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Büşra Pekin, eğlenceli paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Corona virüs nedeniyle kendini evde karantinaya alan Pekin, "Sen hangi karantina karakterisin?" notuyla yayınladığı bir video ile takipçilerini güldürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber