Geri Dön

Torunlarınızdan yenilikleri öğrenin

İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Melahat Kızıl, evde keyifli ve yararlı vakit geçirmeleri için yaşlılara önerilerde bulundu. Kişinin her yaşta hobi edinmesi gerektiğini belirten Kızıl, “Bir saat içinde en az 6-7 kere ayağa kalkmak, vücut için faydalı olur. İnternet kullanmayı bilmiyorsak, evde kaldığımız bu süreç iyi bir fırsat olabilir. Örneğin, görüntülü konuşmayı öğrenerek, yakınlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Torunlarınızla, anılarınızı paylaşabilirsiniz. Birlikte oyun oynamayı, yemek yapmayı deneyebilirsiniz. İmkanınız varsa, müzik aleti çalmayı bile deneyebilirsiniz” diye konuştu.

Bağcılar'da feci kaza! Araçtan fırladı, köprüden düştüBağcılar'da bir köprünün üzerinde ilerleyen panelvan araç, yağıştan dolayı kayganlaşan yolda kontrolden çıkarak bariyerlere çarpıp yan yattı. İçindekiler ise çarpmanın etkisiyle araçtan fırlayarak köprüden aşağıya düşüp yaralandı.
Cüneyt Özdemir'in Şeyma Subaşı'na verdiği cevap olay yarattıSosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, gazeteci Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına konuk oldu. Subaşı'nın İbiza daveti üzerine Özdemir, "Ben İbiza'ya gitmeye başladığımda sen lise 2'de felandın sanırım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber