Geri Dön

Tugay’dan vefa

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Atatürk’ün Karşıyaka’ya yaptığı ziyaretleri ve anılarını ölümsüzleştirmek amacıyla hazırlanan “Atatürk’ün Adımlarıyla Karşıyaka” kitabına katkı sağlayan eski Belediye Başkanı Kemal Baysak, Karşıyaka’nın ilk Belediye Başkanı Fikri Altay’ın torunu Zafer Falay, Karşıyaka Spor Kulübü eski kalecisi Malik Yaylım’ın torunu Deniz Köksal ve İzmir’in ilk Belediye Başkanı Behçet Uz’un torunu Ömer Uz’u makamında ağırladı.

Tugay’dan vefa

Ücretsiz olacak

Tugay, “Atamızın Karşıyaka’ya olan sevgisini, ziyaretlerini ve anılarını gelecek kuşaklara aktarmak amacıyla hazırlanan bu kitapta çok değerli isimlerin emekleri var. Milli Egemenliğimizin 100. yılına özel olarak 1920 tane bastırdığımız kitabımızı, isteyen vatandaşlarımız Latife Hanım Köşkü’nden ücretsiz olarak temin edebilir” dedi.

Sele kapılmaktan son anda kurtulduRize’nin Çayeli ilçesi Madenli beldesinde Mehmet Bostancı isimli vatandaş evinin önündeki yoldan gelen sele kapılmaktan son anda kurtuldu.Eşi Nezahat Bostancı tarafından telefonla çekilen görüntüler sosyal medyada kısa sürede çok sayıda kişi tarafından izlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber