Geri Dön
EgeTüm Ege’ye değer katıyor

Tüm Ege’ye değer katıyor

Ege’de pek çok başarılı projeye imza atan İZKA İnşaat’ın yatırımıyla hayata geçen Club Sportiva Kütahya, fitness ve spor tutkunlarının vazgeçilmez adresi haline geldi

Tüm Ege’ye değer katıyor

İzmir’de pek çok başarılı projeye imza atan İZKA İnşaat’ın Club Sportiva işbirliğiyle hayata geçirdiği fitness ve spor tutkunlarının değişmez adresi olan Club Sportiva Kütahya istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Kütahya Modern Center’da 5 bin metrekarelik alanda hizmet veren Club Sportiva’ya yatırıma devam ettiklerini belirten İZKA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Azat Yeşil, müşteri memnuniyeti hedefiyle A plus bir anlayışla hizmet verdiklerini söyledi. Yeşil, şu ifadeleri kullandı:

Son teknoloji

“Spor salonumuz bölgenin en büyüğü olmakla birlikte temiz hava, hijyen ve konforlu bir hizmet sunuyor. Salonumuzda son teknoloji havalandırma sistemlerimiz ve klimalar bulunuyor. Açık havada tenis kortu, basketbol sahası ve mini futbol sahamız da mevcut. Ayrıca fitness alanı, yüzme havuzu, spinning stüdyosu, Tae - bo, zumba, pilates stüdyosu ve sauna da bulunuyor. Fitness alanında ise adı teknoloji ve kaliteyle özdeş Technogym markalı 52 spor aleti bulunuyor. Son teknoloji koşu bantları, variolar, yatay dikey bisikletler ve fitness makinalarımızla beraber serbest aletlerle spor için ideal bir atmosfer yarattık. Sporcuların motivasyonunu üst düzeye çıkarmak için profesyonel müzik ses sistemi de kurduk.”

Hedef, 13 şube

Türkiye’de franchise veren tek spor markası olduklarına dikkat çeken Club Sportiva Kurucusu Deniz Fidan da, yatırımcı İZKA İnşaat ile Kütahya’da örnek bir işbirliğine gittiklerini vurguladı.

Fidan, “İzmir başta olmak üzere; güçlü yatırımcılarla büyümeye devam ediyoruz. Mavişehir Egepark, Evka 3, Soyak Siesta City Teras Avm, Manisa, Kütahya’nın ardından, çok kısa süre içinde de Balıkesir’deki franchise şubemizle hizmet vermeye başlayacağız. Bu yıl içinde 7 yeni şube daha açarak, 2019 yılı sonuna kadar toplam şube sayımızı 13’e yükseltmeyi hedefliyoruz. Öncelikle Alsancak, Buca ve Urla gibi merkez ilçelerde daha sonra Denizli, Adana, Batman, Diyarbakır gibi farklı kentlere Club Sportiva kalitesini ulaştıracağız” ifadesini kullandı.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler