Geri Dön

Tüm filmler bir ay boyunca ücretsiz

Tüm filmler bir ay boyunca ücretsiz

ÇANAKKALE’nin Çan ilçesinde, Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi açıldı. Açılış törenine, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu ve çok sayıda vatadaş katıldı. Çeyrek asırlık bir rüyayı gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını belirten Kuzu, “İlçemizi kültürel yönden ayağa kaldırma projesi olarak gördüğümüz Çan Belediyesi Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi’nin faaliyete geçmesiyle birlikte sinemamız, tiyatromuz olacak” dedi. Sinemada 2 bin öğrenciye ücretsiz film gösterisi olacağını belirten Kuzu, Çanlı vatandaşların bir ay boyunca sinemada yayınlanan filmleri ücretsiz olarak izleyebileceklerini belirtti. -ÇANAKKALE DHA

Sosyal medyadan plazma bağışçısı arayanlar dikkatCorona virüsle mücadelede plazma antikor tedavisine ‘resmen’ başlanmasının ardından sosyal medya üzerinden hastası için plazma bağışçısı arayanların artması üzerine uzmanlar uyardı.
Polis sirenini duyunca dünyaları şaştıAntalya'da evlerinin önünde kaykay yapan iki genç, polis aracı sirenini duyunca sokaktan eve kaçtı. Görüntüyü çeken baba, o anları kameraya kaydederken çocukların düşmesiyle kahkahaya boğuldu. Ve o anları sosyal medya hesaplarında paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber