Ege Twins’le değer katacak!

Twins’le değer katacak!

14.04.2022 - 00:00 | Son Güncellenme:

Sektörde 25 yılı geride bırakan Erkaya İnşaat, Menemen’de yapımı süren projesi Twins’i, gerçekleşen şık lansmanla görücüye çıkardı.

Twins’le değer katacak

Sektördeki 25 yılı aşkın başarılarıyla adından söz ettiren Erkaya İnşaat’ın, Menemen Koyundere’de yapımına başladığı ‘Erkaya Twins’in lansmanında çok sayıda davetli bir araya geldi.

Haberin Devamı

Şekerağa karakteriyle ünlenen tiyatro ve dizi oyuncusu Yüksel Ünal’ın sunumlarıyla renklenen açılışa, İzmir Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Mesut Güleroğlu ve inşaat sektörü temsilcileri de katıldı. Erkaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Kaya, projenin bölgeye değer katacağını vurguladı, şimdiden talep gördüklerini ifade etti.

Twins’le değer katacak

Aralık 2023’te teslim

Erkaya Twins’ ile ev sahibi olmak isteyenlere özel bir yaşam biçimi sunduklarını kaydeden Kaya, “Özellikle mimari tasarım olarak konutların kullanışlı olmasına özen gösterdik. Proje 12 bin 400 metrekarelik bir alan üzerine kurulu. İki çeşit 3+1 daire tipine sahip toplam 180 daire inşa edeceğiz. Temel çalışmaları başladı. Konutları Aralık 2023’te teslim etmeyi planlıyoruz. Erkaya Twins içinde iki farklı havuz, 2 çocuk parkı, açık otopark, sosyal alanlar ve 24 saat güvenlik hizmeti bulunacak.

Haberin Devamı

Elektrikli araçlar için şarj istasyonları da yer alacak. Örnek dairemizi de ziyaretçilerin beğenisine sunuyoruz. Ön satışlar başladı. Projemiz hem İzmir’den hem de şehir dışından ilgi görüyor. İZBAN ve toplu ulaşımına çok yakın konumda; otobana ise 3 dakika mesafede yer alıyor” diye konuştu.