Geri Dön

Üzerimize düşeni yapmaya hazırız

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Başkanı , enflasyonla mücadele kapsamında iş dünyasına fedakarlık çağrısında bulundu.

Üzerimize düşeni yapmaya hazırız

Ülkü, “Bizler uzun yolların yolcusuyuz. Zira hedefimiz büyük ve meselemiz Türkiye’dir. Enflasyon sarmalı, hedeflerimizin önünde bir pranga gibi duruyor. Enflasyon sosyal kodlarımıza da zarar veriyor. Değerini yitiren sadece para değil, alın teri, üretim azmi, yatırım hevesi, gelecek umududur. Eriyen para değil, eriyen milli servetimizdir” dedi. MÜSİAD olarak üzerlerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını kaydeden Ülkü sözlerini şöyle sürdürdü:

‘Elimizi taşın altına koymalıyız’

“Enflasyonla Topyekûn Mücadele programı, bir destek çağrısıdır. İş insanları olarak memleketimize varlığımızı borçluyuz. Şimdi kendi varlığımızdan fedakârlık etme vakti. İş dünyasının temsilcileri olarak bizler, enflasyonla mücadelede elimizi taşın altına koymaya hazırız. Ekonomi yönetimimizin enflasyonla topyekûn mücadele kararlılığını sonuna kadar desteklediğimizi, etkili bir mücadele için bugünkü ekonomik şartları dikkate alarak, 2018 yılı sonuna kadar devamında üyelerimizle elimizden gelen çabayı göstereceğiz.”

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber