Geri Dön

Yardımsever Antalyalılara teşekkür

Ege Bölgesi Antalyalılar Derneği, öğrencilere burs sağlayan 16 Antalyalıyı plaketle onurlandırdı.

Yardımsever Antalyalılara teşekkür

Dernek Başkanı Prof. Dr. İsa Durmaz’ın ev sahipliği yaptığı iş, sanat ve tıp camiasından Antalyalılar’ın katıldığı gecede, birlik, beraberlik ve dayanışma mesajları verildi. Durmaz, “Antalyalı öğrencilere ve kentimize desteğimizin yanısıra iş ve sosyal yaşamımızı sürdürdüğümüz İzmirimiz için de her konuda katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Çeşme Otobanı üzerindeki bir yangın alanını ağaçlandırarak Antalyalılar Hatıra Ormanı kurduk” ifadelerini kullandı.

Ege Bölgesi Antalyalılar Derneği bu yıl ayrıca, milletvekili İbrahim Aydın’ın da desteğiyle Akseki Devlet Hastanesi’nin eksiklerinin giderilmesinde önemli adımlar atarak hastanenin nitelikli sağlık hizmeti verecek düzeye ulaşmasını sağladı.

Kubilay Gülbek ile 5 DakikaDHA Genel Müdürü Kubilay Gülbek tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsle alakalı değerlendirmelerde bulundu.
Cüneyt Özdemir'in Şeyma Subaşı'na verdiği cevap olay yarattıSosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, gazeteci Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına konuk oldu. Subaşı'nın İbiza daveti üzerine Özdemir, "Ben İbiza'ya gitmeye başladığımda sen lise 2'de felandın sanırım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber