Geri Dön
EğitimAUZEF sınav giriş belgesi alma: AUZEF final sınavı ne zaman, sınav yerleri açıklandı mı?

AUZEF sınav giriş belgesi alma: AUZEF final sınavı ne zaman, sınav yerleri açıklandı mı?

AUZEF sınav yerleri giriş belgesi ne zaman açıklanacak? İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, vize sınavları ardından final sınavı hazırlığında! Binlerce AUZEF öğrencisi, sayılı gün kalan yarıyıl sonu bitirme sınavları için giriş belgesini bekliyor. Peki, AUZEF sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak?

AUZEF sınav giriş belgesi alma: AUZEF final sınavı ne zaman, sınav yerleri açıklandı mı?

AUZEF sınav yerleri belli oldu mu, sınav hangi tarihte? İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim kapsamında final sınav tarihlerini duyurdu. Buna göre Haziran 2022 tarihinde düzenlenecek bahar dönemi dönem sonu bitirme sınavı öncesinde sınav giriiş belgelerini yayımlıyor. Ancak henüz AUZEF'ten sınav yerlerine ilişkin bir duyuru gelmedi. İşte, AUZEF sınav tarihleri...

AUZEF FİNAL SINAVI NE ZAMAN?

İstanbul Üniversitesi açıköğretim sınav tarihleri, akademik takvimde yer aldı. Buna göre binlerce öğrenci yarıyıl sonu bahar döenmi bitirme sınavına 4-5 Haziran 2022 tarihlerinde girecekler.

AUZEF SINAV YERLERİ NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Her sene ve her dönem olduğu gibi AUZEF sınav yerlerini belirten sınav giriş belgeleri, sınavdan bir hafta önce öğrencilerin erişimine açılıyor. Henüz ayımlanmayan sınav giriş belgelerinin 27 Mayıs tarihinde ilan edilmesi bekleniyor.

2022 AUZEF SINAV GİRİŞ BELGESİ ALMA...

AUZEF SINAV TARİHLERİ 2022

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi sınav takvimine göre sınav tarihleri:

Bahar Dönemi - Yarıyıl sonu bitime sınavı: 4-5 Haziran 2022
Bahar Dönemi - Yarıyıl sonu telafi sınavı: 2-3 Temmuz 2022
Mezuniyete üç ders sınavı: 24 Temmuz 2022