Geri Dön
EğitimBeşiktaşlı futbolcular ‘Telafide ben de varım’ dedi

Beşiktaşlı futbolcular ‘Telafide ben de varım’ dedi

“Telafide Ben de Varım” programı, çocukların ve gençlerin tatillerini verimli geçirmeleri için 81 ilde, 8 milyon öğrencinin katılımı ve 500 bine yakın etkinlikle devam ediyor.

Beşiktaşlı futbolcular ‘Telafide ben de varım’ dedi

22 bin okulun yanı sıra 5 bakanlık ve tüm belediyelerin imkânları da seferber edilirken bir destek de Beşiktaş Spor Kulübü’nden geldi. Hafta sonunda Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ne konuk olan Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Beşiktaş Jimnastik Spor Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, A Takım Teknik Direktörü Sergen Yalçın, futbolcular Rıdvan Yılmaz,

Kartal Kayra Yılmaz, Emre Bilgin ve öğrencilerle bir araya geldi. Sporun çocukların hem zekâ hem de duygusal gelişimi açısından çok önemli olduğunu ifade eden Bakan Selçuk, bu nedenle “Telafide Ben de Varım” programında yüzlerce sportif etkinliğe yer verildiğini belirtti. Sergen Yalçın da telafi etkinlikleri için ne destek gerekiyorsa vermeye hazır olduklarını vurguladı. Selçuk ve Yalçın, “Telafide Ben de Varım” tişörtleriyle yeşil sahaya çıktı. Isınma hareketlerinin ardından Bakan Selçuk, öğrencilerle futbol oynayıp bol bol sohbet etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler