Geri Dön

BT Eğitim Yılın Eğitim İş Ortağı Ödüllerini Topladı

Teknoloji eğitimlerin lider şirketlerden BT Eğitim, Türkiye’de ve dünyada aldığı ödüllerle göz doldurdu.

BT Eğitim Yılın Eğitim İş Ortağı Ödüllerini Topladı

Türkiye’nin lider Cisco Eğitim İş Ortağı olan BT Eğitim, Nisan ayında aldığı EMEAR(Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Rusya) bölgesindeki ödülün ardından, 9-11 Mayıs 2014 tarihleri arasında gerçekleşen Cisco® İş Ortakları Zirvesi’nden de ödülle döndüğünü duyurdu. Ödül, Cisco’nun bu yıl Antalya Carya Regnum Hotel’da gerçekleştirdiği yıllık iş ortakları konferansında düzenlenen ödül töreniyle sunuldu.

Örnek kanal iş ortaklarının ödüllendirildiği Küresel İş Ortakları Zirve (Partner Summit Global) ödülleri, sınıfının en iyisi iş uygulamalarını tanımak ve bunları sektöre model olarak sunmak amacıyla düzenleniyor. Ödüller, şirketlerin yenilikçi çalışmaları, uygulamadaki başarıları, özgün programları ile problem çözme ve satıştaki yaklaşımları değerlendirilerek veriliyor.

Cisco Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Işıl Hasdemir, “Cisco olarak sektördeki en yetenekli eğitim iş ortakları ile yan yana çalışma ayrıcalığına sahibiz. Türkiye’deki iş ortaklarımızın başarısını kendi başarımız gibi görerek kendimizi adamaya devam edeceğiz. BT Eğitim’i de olağanüstü başarıları ve kaydettiği çalışmalar nedeniyle ‘İş Birliği’ dalında Yılın Eğitim İş Ortağı ödülü ile onurlandırıyoruz” dedi.

2 milyon dolar Değerindeki Yeni Yatırımla Büyüyor

Yılın Eğitim İş Ortağı seçilmelerinden büyük mutluluk duyduklarını belirten BT Eğitim Kurucusu Bülent Morten şöyle konuştu: “Bu yıl EMEAR bölgesinde ve Türkiye’de Yılın Eğitim İş Ortağı seçilmemiz, Cisco ile birlikte gerçekleştirdiğimiz uyumlu çalışmanın sonucunda gerçekleşmiştir. Büyümeye devam eden Türkiye bilişim pazarında, Cisco birlikte daha yapacak çok işimiz olduğuna inanıyorum. Bu ödüllerle birlikte, gelişeceğine her zaman güvendiğimiz Cisco pazarındaki hedeflerimizi daha da büyütme kararı aldık. Bu çerçevede 2 milyon dolar değerindeki donanım ve personel yatırımıyla İstanbul ve Ankara ofislerimizdeki teknoloji altyapı yatırımlarımızı da artırıyoruz. Bu yenilikler ve Cisco ile birlikte gerçekleştireceğimiz uyumlu çalışmalar sonucunda, önümüzdeki yıllarda da pazarda daha yüksek bir ivmeyi göstereceğimize eminim.”

BT Eğitim’in İki Eğitmenine de Global Ödül

Ödül töreninde konuşan BT Eğitim Kıdemli Danışmanı Cumhur Kızıları ise şunları söyledi: “Türkiye’nin lider Cisco Eğitim İş Ortağı BT Eğitim, Cisco pazarında her zaman güvenin simgesi olmuştur. Bu yıl sadece EMEAR ve Türkiye’de Yılın Eğitim İş Ortağı seçilmekle kalmadık; aynı zamanda üç eğitmenimizle de bir Cisco eğitmenine verilen en yüksek onur olan “Quality Instructor Award” ile ödüllendirildik. Bu başarıda öğrencilerimizin en mükemmel eğitimi alması için sunduğumuz kaliteli hizmetin yanı sıra CCIE ve CCSI seviyesinde, Türkiye’nin en çok eğitmenine sahip Cisco Eğitim İş Ortağı olmamızın da önemi büyük. Bugüne dek sunduğumuz Cisco eğitimi alanlar arasında CCIE sınavını geçerek bu sertifikasyonu kazanan 60 öğrenci bulunuyor. Bu da başarının yolunun BT Eğitim’den geçtiğini gösteriyor. Özellikle Antalya’da aldığımız ödül, tüm bunların Cisco Türkiye tarafından da takdir edilmesi ve Cisco’nun da bizzat bu güven zincirine katılması anlamına geliyor. Bu büyük onur için tüm Cisco ailesine teşekkür ederiz.”

Cisco İş Ortakları Zirvesi Türkiye 2014 (Partner Summit Turkey 2014) Ödülleri, Türkiye’deki teknoloji pazarında en iyi performansı sergileyen iş ortaklarını yansıtıyor. Bu yılki etkinliğe yüzden fazla Cisco iş ortağı ve müşterisi katılmış bulunuyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber