Geri Dön
EğitimDijital Okul eğitimleri başlıyor

Dijital Okul eğitimleri başlıyor

NUN Okulları’nın öğrencilere ilgi alanları doğrultusunda lisans derslerini deneyimleme şansı sunan Dijital Okulu yeniden başlıyor.

Dijital Okul eğitimleri başlıyor

Yurt içi ve yurt dışından başarılı eğitmenler rehberliğinde çevrim içi yapılacak programda katılımcılar, liderlik, bilim, inovasyon ve girişimcilik gibi farklı branşlar hakkında bilgi edinirken akademik ve sosyal hayatlarında da farkındalık kazanacaklar. Prof. Dr. Elif Damla Arısan, Melih Tuğtağ, Dr. Polen Koçak Eton Koleji Eğitim ve Öğretim direktörü Jonnie Noakes, CIS Uluslararası Eğitim Danışmanı Leo Thompson gibi alanında yetkin kişilerin eğitim vereceği program, 24 Ocak’ta başlayacak.

Herkesin katılımına açık

Programla ilgili bilgi veren NUN Okulları Kurucu Temsilcisi ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Nida Üye, önceki yıllarda programa her yaş grubundan ilgi olduğunu hatırlatarak programı 13 yaş ve üzerindeki herkese açık hale getirdiklerini söyledi. Yine önceki yıllarda sadece yarıyıl ve yaz tatillerinde gerçekleştirilen eğitimleri bu yıl 24 Ocak – 4 Şubat, 11 – 15 Nisan ve 20 Haziran – 1 Temmuz tarihlerinde düzenleyeceklerini kaydeden Üye, “Bizim ilke ve hedeflerimizden biri de bu çatı altında gerek örgün eğitim gören gerekse dijital ve diğer kamp programları yoluyla katılım gösteren herkesin hayat başarılarına katkıda bulunmak. Öğrencilerimizin katıldıkları bu programlar yoluyla ciddi bir mesafe kat ettiklerini söylemek mümkün. Diliyoruz ki, projemiz, her dönem daha da büyüyerek öğrencilerin yarıyıl ve yaz tatillerini daha verimli geçirmelerine vesile olacak” diye konuştu.

Balıkesir'de korkutan deprem! İstanbul'da da hissedildi
Devlet Bahçeli'den Sedef Kabaş'a sert tepki
Bakan Nebati'den kritik görüşme sonrası açıklama
Sedef Kabaş 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçundan tutuklandı
Güney Kıbrıs Rum Cumhuriyeti milli sporcumuzu Türkiye'ye getirecek uçağa uçuş izni vermedi
3 gündür devam ediyor! Korkutan görüntü: 10 metre çekildi
Survivor'da tansiyon yükseldi! 2018'deki olayı hatırlatınca...
Sivas - F.Bahçe maçında inanılmaz pozisyon!
Rusya paylaştı etkisi sürüyor! Haritadan silindi
ABD'nin konuştuğu cinayet! 'Defter' katili çözdü
'İnsanı mezara hayvanı kazana koyar' Asırlardır süren korku!
19 yaşındaki asker kadın yasa boğdu! İki korkunç olay
Galatasaray, bonservisi ödemeyi kabul etti
Türkiye’nin en pahalı nöbeti! Gözü gibi bakıyor
Ozan Çolakoğlu'ndan Gülşen'e: Rahatsız olan mekana gelmez