Geri Dön

Nişantaşı Üniversitesi ile Hayat Sana Güzel!

İyi İngilizce, Çift Diploma, İş Tecrübesive Güvenli Eğitim ile Dört Dörtlük Eğitim Nişantaşı Üniversitesi’nde, üstelik %75 burs desteği ile!

Nişantaşı Üniversitesi ile Hayat Sana Güzel!

Nişantaşı Üniversitesi, bireyleri hedefleri ve hayalleri yönünde gelişme imkânı sunarak bir fayda merkezi olma görevini üstleniyor.Eğitim anlayışını ise 4 ana temel üstünde kurguluyor. Bir üniversite olarak eğitimimizi dört dörtlük yapan Nişantaşı Üniversitesi ayrıcalıkları;

Nişantaşı Üniversitesi’nden mezun olan öğrencilerimiz dünyanın her alanında kendilerine fırsat yaratabilecek nitelikte bireyler olarak yetişiyorlar. Çünkü iletişim esasında her mesleğin, her sektörün hatta her ilişki türünün temeli. Biz de İngilizceeğitimini bu anlayışla öğrencilerimize sunuyoruz.

Ancak bu eğitimi hazırlık sınıfı ile sadece bir yıla sıkıştırarak vermiyor, Öğrencilerimizin okudukları süre boyunca İngilizceeğitim almalarını ve “İyi Bir İngilizce” ile mezun olmalarını sağlıyoruz.

Nişantaşı Üniversitesi olarak çift diploma fırsatı ile öğrencilerimizi çok yönlü hale getiriyor ve onlara bu yönlerini, söz sahibi olmak istedikleri her ortamda diplomayla belgelemek imkânını sunuyoruz. Öğrencilerimize her üniversite mezununun sahip olacağı bir diploma değil, iki bölümde de yetkinliklerini gösteren “Çift Diploma”veriyoruz.

Öğrencilerimizin okurken çalışma hayatında da tecrübe kazanmalarını istiyoruz. Yaptığımız uluslararası anlaşmalar, Erasmus ve benzeri işbirlikleriyle onlara yurtdışında da is deneyimi kazanma olanağı sunuyoruz. Öğrencilerimizi üniversiteden mezun olurken “İş Tecrübesi” ile zenginleştiriyor, iş hayatı denilen zorlu yolda birkaç adım önde başlamalarını sağlıyoruz.

Nişantaşı Üniversitesi olarak her insanın önce mutlu bir birey olarak yetişmesini istiyoruz. Mutluluğun olmadığı yerde istek, başarı yada eğitimin olmayacağını biliyor, bu nedenle öğrencilerimize öncelikle “Güvenli ve Huzurlu Bir Eğitim” ortamı sunuyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber