Geri Dön
EğitimSentence Ne Demek? İngilizce Sentence Kelimesinin Türkçe Anlamı Nedir?

Sentence Ne Demek? İngilizce Sentence Kelimesinin Türkçe Anlamı Nedir?

Bazı İngilizce kelimelerin bilinmesi gündelik hayatta işe yarayabiliyor. Özellikle Sentence kelimesi bu kelimelerden biridir. Her ne kadar İngilizce tam olarak bilinmese de bazı kelimelerin öğrenilmesi, kendinizi ifade etmenize yardımcı olacaktır. Sentence ne demek? İngilizce sentence kelimesinin Türkçe anlamı nedir? Konu başlıkları hakkında bilgileri derledik.

Sentence Ne Demek? İngilizce Sentence Kelimesinin Türkçe Anlamı Nedir?

Sentence kelimesinin Türkçe karşılığı cümledir.

Sentence Ne Demek?

Sentence kelimesi İngilizce kelimeler arasında en fazla kullanılan kelimelerden biridir. Sentence kelimesinin anlamı mutlaka bilinmelidir. Herkes sentence kelimesinin anlamını öğrenmek için internet üzerinden birçok araştırma yapabiliyor. Bu kelimenin anlamı cümledir. Türkçe cümle olarak bildiğimiz kelimenin İngilizce karşılığı, Sentence olarak kullanılır. İngilizce öğrenirken öğrenilmesi gereken ve atlanmaması gereken bir kelimedir. Her zaman kullanılan ve ihtiyaç duyulan bir kelimedir.

İngilizce Sentence Kelimesinin Türkçe Anlamı Nedir?

En çok kullanılan İngilizce kelimeler arasında yer alan Sentence kelimesinin Türkçe anlamı çok merak ediliyor. Türkçe diline çevrildiğinde, cümle anlamı ortaya çıkıyor. Cümle kelimesinin İngilizce olarak karşılığıdır. İngilizce de bazı kelimelerin öğrenilmesi bazı durumlarda insanların çok işine yarayabilir.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler