Geri Dön
EğitimSınava hazırlanan öğrencilerin yeni adresi: Kolay Kampüs

Sınava hazırlanan öğrencilerin yeni adresi: Kolay Kampüs

Pandemi nedeniyle uzaktan gerçekleşen dijital eğitim süreci boyunca öğrencilerin en çok ihtiyaç duyduğu kaynakları, deneyimli eğitim uzmanlarının hazırladığı zengin içeriklerle sunan Kolay Kampüs açıldı. Kolaykampus.com adresi üzerinden üye olunan ve hemen kullanılabilen platform, kolay erişilebilir, ölçülebilir ve kişiye özel eğitim sunuyor.

Sınava hazırlanan öğrencilerin yeni adresi: Kolay Kampüs

 

Her yaştan öğrencinin rahatlıkla kullanabileceği ve kaynaklara hızlıca ulaşabileceği şekilde planlanan; akıcı, net ve anlaşılabilir yapısıyla tüm öğrencilerin erişimine uygun bir bilgi kaynağı olan platform, Türkiye’nin yeni nesil dijital eğitim platformu olmayı amaçlıyor.

Son 100 güne özel içerikler

Kolay Kampüs, 2020-2021 eğitim döneminde öncelikle lise ve üniversite sınavlarına hazırlanan 8. ve 12. sınıf öğrencilerinin, LGS ve YKS sınavlarına yönelik çalışmalarına destek olmayı hedefliyor. Platform, öğrencilerin sınav öncesindeki son 100 günde hızlı, planlı ve konsantre sınav hazırlığı yapabilecekleri özel ve avantajlı paketler sunuyor.

Mobil cihazlara uyumlu

Platformda, öğrencilerin konulara göre başarı oranlarını belirleyen ve buna yönelik çalışma prensipleri sunan “Sıfır Hata” isimli akıllı uygulama da yer alıyor. Kolaykampus.com, öğrencilerin her an, her yerden kolay erişebilmesi için mobil cihazlara uyumlu olarak geliştirildi.

Nisan ayı itibariyle ise sınava hazırlanan öğrencilerin yanı sıra ortaokul ve lise kademelerindeki tüm öğrenciler için de içerik dünyasını zenginleştirecek.

Bilginin yanı sıra dijital dünyada motivasyon sağlayan bir çalışma metodolojisi sunan platform, eğitimin yeni nesil dijital okulu olarak öğrencilerle buluşuyor. Platforma üyelik www.kolaykampus.com adresi üzerinden yapılabiliyor.

Zengin içeriğe sahip

Kolay Kampüs, sınavlara hazırlanan öğrenciler için önemli bir kaynak sunuyor. Platformda yer alan içerikler şöyle:

- Uzman akademik kurullar tarafından hazırlanmış on binlerce soru

- Her sorunun detaylı ve anlaşılır çözümü

- Sınav sistemine uygun deneme sınavları

- Konu ve kazanımlara göre hazırlanmış online konu testleri

- Güncel konu anlatım videoları

- Genel tekrar videoları

- Özel soru çözüm video serileri

- Rehberlik video serileri

- Kişiye özel çalışma kılavuzları

- Zengin rehberlik dokümanları

- Yeni nesil soru çözümünü kolaylaştıran ve öğrenciye hız kazandıran ipuçları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler