Geri Dön

Tabletli eğitim alan öğrenciler TEOG sınavından daha yüksek puan alıyor

Microsoft ve Sebit'in Proje Okulu olarak Türkiye'de teknoloji destekli eğitim uygulayan eğitim kurumlarından olan Vizyon Kolejinin öğrencileri TEOG sınavında 679.85 ortalama yaptı. Akademik başarıda teknolojinin büyük katkısı bir kez daha kanıtlandı.

Tabletli eğitim alan öğrenciler TEOG sınavından daha yüksek puan alıyor

Geçtiğimiz hafta 8. sınıf öğrencilerine yapılan TEOG sınavı sonuçlarına göre Vizyon Koleji öğrencileri yüzde 97 başarı oranı ve 679.85 puan ortalamasıyla büyük bir başarıya imza attı. Türkiye'nin en büyük eğitim teknolojileri kurumu olan Sebit'in özel olarak hazırladığı içerik ve ölçme araçlarıyla güçlendirilen yoğun bir sınav hazırlık programıyla sınava hazırlanan öğrenciler sınavı zorlanmadan, başarıyla tamamladılar. Konuya ilişkin açıklamasında Yönetim Kurulu Başkanı Cem Arıtuluk "Bu beklediğimiz bir başarıydı ve arkası gelecek. Eğitim teknolojileri okulda hem öğrenmeyi hem de öğretmeyi daha kolay, daha hatasız ve daha hızlı hale getiriyor. Kullandığımız yapay zeka teknolojileri öğretmenleri süper öğreticilere dönüştürüyor. Bu sayede her bir öğrencinin eksiklerini alt kazanımlar düzeyine kadar tespit edip, kişiye özel etüt çalışmalarıyla giderebiliyoruz. Yani öğrencimizin hatalı cevap verdiği bir sorunun hangi sınıftan kalma bir kazanım eksiği nedeniyle olduğuna kadar tespit edip, sorunu kökten çözüyoruz. İşte bu bizim en büyük farkımız." dedi.

İzzet Yıldızhan bayramda çocuklarına altın taktı!Dokuz çocuk babası ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, çocuklarına para vermek vermek yerine altın taktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber