Geri Dön
EğitimWrite Ne Demek? İngilizce Olan Write Kelimesinin Türkçe Anlamı Nedir?

Write Ne Demek? İngilizce Olan Write Kelimesinin Türkçe Anlamı Nedir?

Write kelimesi İngilizce bir kelimedir. İngilizce öğrenmek isteyen kişiler bu kelimenin ne anlama geldiğini öğrenmek istiyor. Write kelimesi İngilizce dilinde çok fazla kullanılan kelimeler arasında yer alıyor. Sizlere, İngilizce olan Write kelimesinin Türkçe anlamı nedir? Merak edilen tüm detayları derledik.

Write Ne Demek? İngilizce Olan Write Kelimesinin Türkçe Anlamı Nedir?

Write İngilizce bir kelime olup, yazmak anlamında kullanılır.

Write Ne Demek?

Write İngilizce bir kelimedir. İngilizce öğrenmeye başlayan kişilerin mutlaka bu kelimeyi de öğrenmesi gerekir. İngiliz dilinde çok fazla tercih edilen ve gündelik hayatta en çok sözcükler arasında bulunuyor. Bilindiği üzere İngilizce kelimeler yazıldığı şekilde okunmayabiliyor. Öğrenirken mutlaka hem yazılış hem de okunuş şekli doğru olmalıdır.

İngilizce Olan Write Kelimesinin Türkçe Anlamı Nedir?

İngilizce olarak kullanılan Write kelimesinin, Türkçe anlamı yazmaktır. Yazma fiili olarak bilinen bir kelimedir. İngilizce seviyesini yükseltmek isteyen veya yeni başlayanlar için, öğrenilmesi gereken kelime öbekleri arasında bulunuyor. İngilizce öğrenirken bu tarz kelimelerin mutlaka bilinmesi gerekir. Yazmak kelimesi Türkçe dilinde de çok fazla kullanılan kelimeler arasındadır. Bu sebepten dolayı Write kelimesinin anlamı mutlaka bilinmelidir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler