Geri Dön

Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı | MPİ sayfası

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişinin heyecanı sona erdi. 11 Temmuz 2020 tarihindeki çekilişe katılan vatandaşlar sonuçlar için arayışa geçti. Peki bugün hangi numaralar kazandırdı? İşte Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı | MPİ sayfası

Milli Piyango İdaresi tarafından haftanın iki günü çekilişi gerçekleştirilen Sayısal Loto'da bu akşam haftanın ikinci çekilişi yaptı. 3 kez devreden Sayısal Loto'da büyük ikramiye 4.212.242,47 TL'ye ulaştı. Peki 11 Temmuz 2020 Sayısal Loto çekilişinde hangi numaralar kazandırdı?

SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

4 - 7 - 11 - 12 - 13 - 27

SAYISAL LOTO KAZANDIRAN NUMARALARI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Milli elektronik kelepçe eylülde Adalet Bakanlığına teslim edilecekSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Sanayi İşbirliği Projeleri (SİP) kapsamında millileştirilen elektronik kelepçelerin eylül ayından itibaren test amaçlı olarak Adalet Bakanlığına teslim edilmeye başlanacağını belirterek, "Artık kimseye muhtaç olmadan bu ürünü kendi ihtiyacımızı görecek şekilde kullanabileceğiz. Yurt dışından bu ürüne dönük talepler var. Burada da ihracat potansiyeli var." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber