Geri Dön
Ekonomi13 Mayıs Süper Loto sonuçları: Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama millipiyangoonline...

13 Mayıs Süper Loto sonuçları: Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama millipiyangoonline...

Süper Loto çekilişi yapıldı ve kazandıran numaralar araştırılıyor. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 12 milyon 337 bin 913 TL. Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfası...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'nun bu hafta içerisindeki ikinci çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 12 milyon 337 bin 913 TL. 13 Mayıs 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -2-7-13-20-24-32- oldu.

13 MAYIS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleştirildi. Çekilişi canlı olarak takip etmek isteyen vatandaşlar Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden ve Milli Piyango Online üzerinden canlı olarak takip edebiliyor. Çekilişin ardından 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

13 Mayıs Süper Loto sonuçları: Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama millipiyangoonline...

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Kedinin ölüm kalım mücadelesi! İtfaiye ekipleri...Muğla'nın Bodrum ilçesinde, kafası konserve kutusuna sıkışan sokak kedisi, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kurtarıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler