Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları 15 Mart | İşte Çılgın Sayısal Loto'da kazanan numaralar

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları 15 Mart | İşte Çılgın Sayısal Loto'da kazanan numaralar

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da dün akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 125 milyon 700 bin 396 TL.

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları 15 Mart | İşte Çılgın Sayısal Loto'da kazanan numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 125 milyon 700 bin 396 TL. 15 Mart 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -23-27-37-56-79-83- ve joker:71 oldu.

15 MART ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ilk çekilişi dün akşam saat 21.30'da yapıldı. Çekiliş www.millipiyangoonline.com MP TV aracılığıyla canlı olarak takip edildi. Çekiliş sonrası 6 ve 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları 15 Mart | İşte Çılgın Sayısal Lotoda kazanan numaralar

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Bayilerden ve online olarak www.millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Uygulaması üzerinden oynanabilen Çılgın Sayısal Loto'da her kolon için 90 sayı arasından 6 tanesinin tahmin edilmesi gerekiyor.

ONLİNE ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler