Geri Dön
Ekonomi16 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları sorgula | Süper Loto sonuçları Millipiyangoonline.com'da

16 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları sorgula | Süper Loto sonuçları Millipiyangoonline.com'da

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da dün akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 2 milyon 831 bin 218 TL. İşte, 16 Mart Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

16 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları sorgula | Süper Loto sonuçları Millipiyangoonline.com'da

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 2 milyon 831 bin 218 TL. 16 Mart 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -13-21-32-45-57-58- oldu.

16 MART SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü; Salı, Perşembe ve Pazar günü çekilişi gerçekleşen Süper Loto'da çekiliş gerçekleşti Haftanın ilk çekilişinde www.millipiyangoonline.com MP TV aracılığıyla canlı olarak takip edildi. Çekiliş 21.30'da gerçekleşti. Çekilişte 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

16 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları sorgula | Süper Loto sonuçları Millipiyangoonline.comda

SÜPER LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO ONLİNE OLARAK NASIL OYNANIR?

Bayilerden, www.millipiyangoonline ve Milli Piyango Uygulamasından Süper Loto oynamak mümkün. Süper Loto'da her kolon için 60 numaradan istediğin herhangi 6 numarayı seçebilirsin.

ONLİNE SÜPER LOTO OYNA

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler