Geri Dön
Ekonomi18 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama millipiyangoonline'da...

18 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama millipiyangoonline'da...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 14 milyon 732 bin 594 TL. İşte, 18 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'da bu haftanın ilk çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 14 milyon 732 bin 594 TL. 18 Mayıs 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -20-28-40-43-52-55- oldu.

16 MAYIS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleştirildi. Çekilişi canlı olarak takip etmek isteyen vatandaşlar Milli Piyango Online ve Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden canlı olarak takip etti. Çekilişin ardından 6 bilen çıkmadı ve ikramiye sonraki çekilişe devretti.

18 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama millipiyangoonlineda...

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ehliyetsiz sürücü kazaya neden olduElazığ'da, 16 yaşındaki ehliyetsiz sürücünün kırmızı ışık ihlali nedeniyle meydana gelen trafik kazasında, 2 kişi yaralandı. Kazaya yol açan ehliyetsiz sürücü kaçmak isterken bekçiler tarafından yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler