Geri Dön

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı! 4 milyon TL kazandıran şanslı numaralar millipiyangoonline'da!

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı. Her ayın 9, 19 ve 29'unda gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Milli Piyango 19 Kasım çekilişi bugün 15:30'da çekilmeye başlandı. 17:30'da gerçekleştirilen çekilişte amorti kazandıran numaralar ve 4 milyon TL'lik büyük ikramiye isabet eden numaralar belirlendi. Milli Piyango çekiliş sonuçlarını Milli Piyango Online bilet sorgulama ekranı üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı! 4 milyon TL kazandıran şanslı numaralar millipiyangoonline'da!

Sisal Şans ile yeni dönemde kazandırmaya devam eden Milli Piyango'da çekiliş günü. Her ayın 9, 19 ve 29'unda ve özel günlerde çekilişi gerçekleşen Milli Piyango'da amorti ve büyük ikramiye kazandıran numaralar az önce açıklandı. Buna göre amorti kazandıran numaralar 1 ve 6 olarak açıklanırken büyük ikramiye kazandıran numaralarda belirlendi.

AMORTİ KAZANDIRAN NUMARALAR 

1 ve 6

4 MİLYON TL KAZANDIRAN NUMARALAR

3, 9, 7, 0, 4, 3

MİLLİ PİYANGO BİLET SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Araca malzeme yüklerken ölümden böyle döndü!Beyoğlu'nda, şirket aracına malzeme yükleyen Ahmet Karagöz, bir kamyonetin açık olan bagaj kapağına çarpmasıyla yaşanan kazada ölümden döndü. Güvenlik kameralarına da yansıyan kazayı ucuz atlattığını söyleyen Karagöz Biraz daha yol kenarında olsaydım, beni de biçecekti dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber