Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 19 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonucu SORGULAMA!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 19 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonucu SORGULAMA!

Çılgın Sayısal Loto çekiliş heyecanı son buldu. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 154 milyon 961 bin 526 TL. İşte, 19 Mayıs Sayısal Loto çekilişi sonuçları ve sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Rekor ikramiye tutarı ile binlerce kişinin hayallerini süsleyen Çılgın Sayısal Loto'da bu haftanın ikinci çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 154 milyon 961 bin 526 TL. 19 Mayıs 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -10-11-24-53-71-90- ve joker:77 oldu.

19 MAYIS ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da yapıldı. Çekilişi canlı olarak takip etmek isteyen vatandaşlar Milli Piyango Online ve Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden çekilişi canlı olarak takip etti. Çekilişin ardından ise 6 ve 5+1 bilen çıkmadı, ikramiye devretti.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı 19 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonucu SORGULAMA

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangoonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Görgü tanığı anlattı! Lise öğrencileri birbirine girdiZeytinburnu'nda okuldan çıkan lise öğrencisi iki grup arasında bıçaklı kavga çıktı. Olay yerine gelen polisi gören liseli öğrencilerin kaçmaya çalıştığı sırada, bıçaklanan bir genç koşarken yere yığıldı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler