Geri Dön
Ekonomi19 Mayıs’ta büyük ikramiye 20 milyon

19 Mayıs’ta büyük ikramiye 20 milyon

Sisal Şans, Milli Piyango’nun ‘19 Mayıs Özel Çekilişi’ni, 19 Mayıs Çarşamba günü saat 15.30’da gerçekleştirecek. Özel çekilişin büyük ikramiyesi 20 milyon lira. Çekiliş, www.millipiyangoonline.com sitesinden ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı yayınlanacak.

19 Mayıs’ta büyük ikramiye 20 milyon

 

Milli Piyango çekiliş sonuçlarına, çekilişin ardından https://www.millipiyangoonline.com/milli-piyango/sonuclar adresinden ulaşılabilecek.

Canlı yayınlanıyor!

Sisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapısı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler, canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri üyesi olunan ‘Dünya Piyango Birliği’ (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği üyesi firma tarafından üretilen son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve Şans Merkezi adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlanıyor.

Nasıl oynanır? Kuralları nedir?

Oyunseverler, Milli Piyango biletlerini bayilerden, millipiyangoonline.com’dan veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından alabilirler. Milli Piyango bilet tipleri üçe ayrılır; tam bilet, yarım bilet ve çeyrek bilet. Oynanan ve kazanılan bilet yarım bilet ise ikramiyenin yarısı; çeyrek bilet ise ikramiyenin çeyreği kazanılır.

Kazanan kategoriler çekilişlerde değişkenlik gösteriyor ve Milli Piyango’da iki tane özel kategori bulunuyor. Amorti, son kazanan kategoridir. Birincisi 0-4 arasından ikincisi 5-9 arasından olmak üzere iki basamak çekiliyor. Son basamağı bu iki sayıdan biri olan biletler amorti kazanıyor.

Teselli kategorisi, en büyük ikramiyeyi kazanan bilet numarasının her basamağındaki numaraya göre bir farklılık gösteren ikramiyedir. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/milli-piyango/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Eşini öldürüp ağlayarak kendisini savundu! Böyle olsun istemezdimSamsun’da eşi Mihrican Ekmenci’yi (46) öldüren Oğuz Ekmenci’nin (51) yargılanmasına başlandı. Tutuklu sanık Ekmenci, ağlayarak yaptığı savunmasında, “Böyle olsun istemezdim. Eşimi kasten öldürmeyi bırakın, boşanarak bile kurtulmak istemedim” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler