Geri Dön
Ekonomi2 Michelin yıldızlı yatırım kutlaması

2 Michelin yıldızlı yatırım kutlaması

İstanbul’un merkez üssü olan Levent’te konumlanan Hyatt Centric, Türkiye’den restoranların da yakın zamanda almaya hazırlandığı Michelin yıldızlı bir yıldönümü etkinliğine hazırlanıyor.

2 Michelin yıldızlı yatırım kutlaması

Hyatt Centric Levent Istanbul, yatırımın 5. yılında özel olarak gastronomi meraklılarının ilgisini çekecek iki Michelin yıldızlı şefi ağırlayacak. Lezzet dünyasının Oscar’ı olarak tanımlanan ve dünyada sayılı mekân ve kişilerin layık görüldüğü Michelin yıldızına sahip Bruno Sohn, İstanbul’un merkezinde yer alan Hyatt Centric Levent Istanbul’un misafirlerine özel olarak İstanbul’a geliyor. 

Zamanın ruhu 

Lüks otelin en üst katında yer alan ve panoramik şehir manzarasına hakim balo salonunda kendine özgü eşsiz stiliyle hazırladığı menüyü, pazartesi günü sunacak olan Sohn, menü içeriğini İstanbul’un zamana meydan okuyan ruhundan esinlenerek oluşturdu. Hyatt Centric Levent Istanbul, 27 tanesi süit olmak üzere, zamansız bir stilde tasarlanmış 39 deluxe ve 13 standart odaya sahip. En yeni teknolojiyle donatılmış toplantı odaları ve otelin 14. katında yer alan salon; düğün ve diğer tüm etkinlikler için özel hizmet sunuyor.