Ekonomi2 milyon TL değerinin üzerinde ödül dağıttı

2 milyon TL değerinin üzerinde ödül dağıttı

09.06.2023 - 07:00 | Son Güncellenme:

Milli Piyango İdaresi çatısı altında karşılığı nakit olmayan; otomobil, cep telefonu, küçük ev aletleri, beyaz eşya, hediye çekleri, elektronik eşya ve benzeri piyangolar ile dijital şans oyunlarının oynanmasını sağlayan Piyango Sepeti, her hafta yüzlerce ödülün sahiplerini bulduğunu duyurdu. Piyango Sepeti’nden yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

2 milyon TL değerinin üzerinde ödül dağıttı

“Yerel dinamiklere uygun, güvenli ve heyecanlı dijital şans oyunları deneyimi sunan Piyango Sepeti’nde, 8 Haziran’da gerçekleştirilen çekilişte 2 milyon TL değerinin üzerinde, toplam 64 adet ödül şanslı sahiplerini buldu. Piyango Sepeti, devretmeyen çekilişleriyle kazandırmayı sürdürecek.

Haberin Devamı

Türkiye’nin şans oyunları sitesi Piyango Sepeti, Milli Piyango İdaresi çatısı altında karşılığı nakit olmayan; otomobil, cep telefonu, küçük ev aletleri, beyaz eşya, hediye çekleri, elektronik eşya ve benzeri piyangolar ile dijital şans oyunlarının oynanmasını sağlıyor.

Milli Piyango TV üzerinden canlı yayınlanan çekilişte aralarında; otomobil, motosiklet, cep telefonu ve oyun konsolu gibi ikramiyelerin bulunduğu 64 ödül dağıtıldı. Çekilişte, 2 milyon TL değerinden fazla ödülün sahibi belli oldu.”