Geri Dön
Ekonomi20 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto ne kadar devretti? İşte, sonuç sorgulama ekranı...

20 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto ne kadar devretti? İşte, sonuç sorgulama ekranı...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 16 milyon 306 bin 497 TL. İşte, 20 Mayıs Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 16 milyon 306 bin 497 TL. 20 Mayıs 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -1-22-25-35-41-43- oldu.

20 MAYIS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden veya Milli Piyango Online üzerinden Süper Loto çekilişi canlı olarak takip edildi. Çekilişte 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

20 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto ne kadar devretti İşte, sonuç sorgulama ekranı...

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Bağcılar'da dram şiddete dönüştü! Anne, kızını sopayla dövdüBağcılar'da bir anne eline aldığı sopa ile uyuşturucu bağımlısı kızını sokak ortasında dövdü. Çevrede bulunan vatandaşlar da yaşanları izlemekle yetindi. Bazı vatandaşların araya girmesi sonucu anne, kızını bırakıp bölgeden ayrıldı. İşte haberin ayrıntıları...
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler