Geri Dön

22 Şubat Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula | Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır?

Çılgın Sayısal Loto çekiliş heyecanı tamamladı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da dün akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 114 milyon 984 bin 419 TL. İşte, 22 Şubat Çılgın Sayısal Loto sonuçları...

22 Şubat Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula | Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır?

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden şans oyunu Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 114 milyon 984 bin 419 TL. 22 Şubat 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -23-35-59-64-75-81- ve joker:66 oldu.

22 ŞUBAT ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ilk çekilişi dün akşam gerçekleşti. Çılgın Sayısal Loto çekilişi dün akşam saat 21.30 canlı olarak www.millipiyangoonline.com MP TV aracılığıyla takip edildi. Çekiliş sonuçlarına göre; 6 ve 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye yeniden devretti.

22 Şubat Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula | Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto bayilerden, www.millipiyangoonline.com ve Milli Piyango uygulaması üzerinden oynanabiliyor. Her kolon için 90 numara arasından 6 numara seçilmesi gerekiyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ONLİNE OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 28 Şubat mesajı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk siyaset tarihine postmodern darbe olarak geçen 28 Şubat 1997'nin, 24. yıldönümü için görüntülü bir mesaj yayınladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "28 Şubat döneminde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanıydım. Okuduğum bir şiir sebebiyle hukuksuz bir şekilde hapse atıldı. Siyasi hayatım bitirilmek istendi. Darbe bir insanlık suçudur." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber