Geri Dön
Ekonomi24 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama millipiyangoonline...

24 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama millipiyangoonline...

Çılgın Sayısal Loto çekilişi yapıldı ve kazandıran numaralar açıklandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 157 milyon 216 bin 638 TL. Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve sorgulama sayfası...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 157 milyon 216 bin 638 TL. 24 Mayıs 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -7-16-59-69-78-89- ve joker:8 oldu.

24 MAYIS ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto çekilişinde ilk çekiliş bu akşam. www.millipiyangoonline.com adresinden yayınlanacak çekiliş saat 21.30'da başladı. Çekilişte 6 ve 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

24 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama millipiyangoonline...

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Bayilerden, www.millpiyangoonline.com adresinden ve Milli Piyango uygulamasından online olarak Çılgın Sayısal Loto oynayabilirsiniz. Her kolon için 90 sayı arasından 6 tahminde bulunmanız gerekiyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
'Yargı'nın yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandıKanal D’nin; başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, ilk bölümüyle ses getiren dizisi 'Yargı'nın yeni bölümünden yayınlanan ikinci tanıtımı da çok konuşuldu. Tanıtım, dizinin etkileyici hikayesine dair heyecanı artırdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler