Geri Dön
Ekonomi24 Şubat Şans Topu sonuçları belli oldu! Şans Topu çekiliş sonuçlarını sorgula...

24 Şubat Şans Topu sonuçları belli oldu! Şans Topu çekiliş sonuçlarını sorgula...

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 3 milyon 795 bin 383 TL. 24 Şubat Şans Topu çekiliş sonuçları...

24 Şubat Şans Topu sonuçları belli oldu! Şans Topu çekiliş sonuçlarını sorgula...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden şans oyunlarından Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu'nda büyük ikramiye 3 milyon 795 bin 383 TL. 24 Şubat 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -2-17-27-32-34- ve +9 oldu.

24 ŞUBAT ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın iki günü; Çarşamba ve Pazar günü çekilişi gerçekleşen Şans Topu'nda çekiliş bu akşam. 24 Şubat Şans Topu çekilişi saat 20.00'de www.millipiyangoonline.com MP TV adresinden canlı olarak takip edilecek. Çekilişin ardından 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

24 Şubat Şans Topu sonuçları belli oldu Şans Topu çekiliş sonuçlarını sorgula...

ŞANS TOPU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bakan Koca'dan aşı açıklamasıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Uğur Şahin ile gerçekleştirdiği görüşmede Haziran ayı için 30 milyon doz BioNTech aşısı sözü verildiğini belirtti. Bakan Koca, "Biz opsiyonel olarak 30 milyona gelecek şekilde anlaşma yapmıştık. Uğur Hoca, Türkiye'ye aşı gönderme konusunda büyük gayret sarf ediyor. 'Haziran ayı için 30 milyon doz aşıyı şimdiden söz verebilirsin' dediler." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler