Geri Dön
Ekonomi25 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu sonuç sorgulama...

25 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu sonuç sorgulama...

Şans Topu çekiliş sonuçları ve sorgulama sayfası aranıyor. Ardından 25 Nisan Süper Loto büyük ikramiye ve kazandıran numaralar haberimizde. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.30'da gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 287 bin 947 TL. İşte, 25 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar...

25 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu sonuç sorgulama...

Sisal Şans'ın sevilen oyunlarından Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu'nda büyük ikramiye 287 bin 947 TL. 25 Nisan 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -2-12-24-31-34- ve +5 oldu.

25 NİSAN ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Milli Piyango Online sayfasından detayları paylaşılan Şans Topu çekilişi haftanın iki günü yani çarşamba ve pazar günleri yapılıyor. Çekilişler saat 20:30'da gerçekleştirildi. www.millipiyangoonline.com MPTV adresinden çekilişleri canlı takip etmek mümkün. Çekilişin ardından 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

25 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı Şans Topu sonuç sorgulama...

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Sağlık Bakanlığı son dakika olarak Türkiye'nin 24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritasını açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 355 bin 226 Kovid-19 testi yapıldı, 27 bin 197 kişinin testi pozitif çıktı, 221 kişi yaşamını yitirdi. Bakan Koca tabloyu paylaşırken kritik uyarılarda bulundu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler