Geri Dön
Ekonomi28 Şubat Şans Topu sonuçları belli oldu! İşte, Şans Topu çekiliş sonuçları...

28 Şubat Şans Topu sonuçları belli oldu! İşte, Şans Topu çekiliş sonuçları...

Şans Topu çekiliş heyecanı son buldu. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 4 milyon 217 bin 315 TL. İşte, 28 Şubat Şans Topu çekilişi...

28 Şubat Şans Topu sonuçları belli oldu! İşte, Şans Topu çekiliş sonuçları...

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu'nda büyük ikramiye 4 milyon 217 bin 315 TL. 28 Şubat 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -3-5-12-13-31- ve +2 oldu.

Sisal Şans tarafından düzenlenen eğlenceli ve kazandıran oyunlardan Şans Topu çekilişi, her hafta Millipiyangoonline'da yer alıyor. Kazandıran numaralarla sayısız kişi binlerce lira almaya hak kazanıyor. 28 Şubat Şans Topu çekiliş sonuçları beklenirken detaylar haberimizde yer alacak.

28 ŞUBAT ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 

Milli Piyago Online'ın oyunlarından Şans Topu çekilişi pazar ve çarşamba günleri oyunseverlerle oluyor. 28 Şubat günü gerçekleştirilecek çekiliş saat 20:00'de olacak. www.millipiyangoonline.com MP TV'den canlı olarak aktarılacak. Çekiliş ardından 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye yine devretti.

28 Şubat Şans Topu sonuçları belli oldu İşte, Şans Topu çekiliş sonuçları...

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Emine Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy'nin eşi Olena Zelenska ile Galata Kulesi'ni ziyaret ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Türkiye-Ukrayna Yüksek Düzeyli Stratejik Konsey (YDSK) 9. toplantısı vesilesiyle İstanbul'a gelen Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy'nin eşi Olena Zelenska ile Galata Kulesi'ni ziyaret etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler