Geri Dön
Ekonomi30 Mart Süper Loto sonuçları sorgula: Süper Loto çekiliş sonuçları kazandıran numaralar

30 Mart Süper Loto sonuçları sorgula: Süper Loto çekiliş sonuçları kazandıran numaralar

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da dün akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 9 milyon TL'yi aşmış durumda. İşte, 30 Mart Süper Loto sonuçları...

30 Mart Süper Loto sonuçları sorgula: Süper Loto çekiliş sonuçları kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden şans oyunu Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı ve gözler ikramiyede. Dün akşam gerçekleşen çekilişte büyük ikramiye 9 milyon 207 bin 338 TL.

30 MART SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü; Salı, Perşembe ve Pazar günü çekilişi yapılan Süper Loto'da haftanın ilk çekilişi bu akşamdı. Millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak yayınlanan Süper Loto çekilişi dün akşam saat 21.30'da yapıldı. Çekilişin ardından kazandıran numaralar; 5, 21, 22, 24, 44, 55 oldu. 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti. 

30 Mart Süper Loto sonuçları sorgula: Süper Loto çekiliş sonuçları kazandıran numaralar

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto bayilerden, www.millipiyangoonline.com ve Milli Piyango uygulamasından oynanabilir. Süper Loto'da her kolon için 60 numaradan 6 numarayı seçmek gerekiyor.

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler